Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - BASHKIMI

Me 9 pikë epërsi, mbyllet pjesa e parë në Rahovec

Me 9 pikë epërsi, mbyllet pjesa e parë në Rahovec


2 October, 2021 @18:12

Edhe çereku i dytë i takoi Bashkimit.

Skuadra prizrenase e mbylli pjesën e parë me rezultat 37-46 kundër Rahovecit.

Julien Lewis me 16 pikë është koshashenuesi më i mirë te Bashkimi, kurse te vreshtarët më i dalluari është Eric Davis Jr me 14 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga