Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - PRISHTINA

Me epërsi dyshifrore mbyllet pjesa e parë

Me epërsi dyshifrore mbyllet pjesa e parë


7 May, 2022 @21:11

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Prishtinës.

Rezultati aktual është 41-27 në favor të Yllit.

Ylli në këtë çerek e ngriti epërsinë në dyshifrorë.

Henrik Sirko me 11 pikë është më i miri deri më tani te skuadra suharekase, kurse te Prishtina Biram Faye me 9 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga