Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TURQIA

Melda Baliqi transferohet te skuadra M&M Basketball Academy

Melda Baliqi transferohet te skuadra M&M Basketball Academy


8 October, 2021 @13:44

Ish-basketbollistja e KBF Bashkimit, Melda Baliqi, tani do të jetë si trajnere te skuadra turke, M&M Basketball Academy.

Baliqi është zyrtarizuar te skuadra nga Edirne dhe do të jetë në krye të skuadrës turke.

Më poshtë mund ta lexoni njoftimin e plotë për Melda Baliqin.


 
Të gjitha lajmet nga International