Të gjitha lajmet

COACH

Muhammed Thaçi, trajner në ndeshjen All Star

Muhammed Thaçi, trajner në ndeshjen All Star

19 January, 2020 @12:46

Ish-ylli i shumë skuadrave në Superligën e Kosovës në basketboll, Muhammed Thaçi, do të jetë në krye të yjeve në ndeshjen e All Starit në Gjerogji.

Thaçi që nga viti i parë i tij në Gjeorgji, është zgjedhur të jetë trajner i lojtarëve të huaj në All Starin që do të mbahet më 29 janar. All Stari në Gjeorgji luhet në mes të lojtarëve vendor gjeorgjianë dhe të huajve të kësaj lige.

Skuadra e Mujës, Dinamo Tbilisi, aktualisht gjendet në pozitën e dytë me 6 fitore e 4 humbje në Superligën e Gjeorgjisë.

WATCH LIVE

Shiko drejtpërdrejtë Portugalia-Shqipëria

20 February, 2020 @19:55

Në vegëzën mëposhtë mund të shihni përmes YouTube kanalit drejtpërdrejtë ndeshjen parakualifikuese për Botërorin 2023, Portugalia - Shqipëria.

Ç1: PORTUGALIA - SHQIPËRIA

Shqipëria në epërsi pas çerekut të parë

20 February, 2020 @19:52

Kuqezinjtë kanë kryer çerekun e parë të ndeshjes së parë parakualifikuese të tyre për Botërorin 2023 në epërsi. Me…

FORMACIONET STARTUESE

5-shet e para: Portugalia-Shqipëria

20 February, 2020 @19:35

Pak para fillimit të ndeshjes, këto janë pesëshet e para në përballjen parakualifikuese për Botërorin 2023, ndërmjet Portugalisë dhe Shqipërisë.…

LISTA PËRFUNDIMTARE E KOSOVËS

Cilët lojtarë mbushën syrin e Marmarinos?! Kush mbeti jashtë listës përfundimtare?

Fotot: FBK/fb

19 February, 2020 @17:46

Selektori i ri i Kosovës, Christos Marmarinos, ka bërë përzgjedhjen e tij për listën përfundimtare të basketbollistëve të regjistruar për…

DUELET PARAKUALIFIKUESE

Terminet e stërvitjeve të Kosovës, nesër grumbullimi i parë

Foto: FBK

16 February, 2020 @16:35

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll do të bëj grumbullimin e parë të saj për këtë vit nesër, ku për herë…

Të gjitha lajmet nga International