Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Natyralizohen dy basketbollistët e Prishtinës

Natyralizohen dy basketbollistët e Prishtinës


25 January, 2022 @17:48

Para pak çastesh, skuadra e Prishtinës ka bërë të ditur se janë natyralizuar dy basketbollistët e saj.

Jetmir Zeqiri dhe Jan Palokaj do të jenë shtetas të Kosovës dhe mund të luajnë edhe për përfaqësuesen e Kosovës.

TABELA AKTUALE

Jan Palokaj aktualisht është asistuesi më i mirë i Prishtinës, derisa edhe Jetmir Zeqiri është njëri ndër më të mirët e Prishtinës në trapez.


LIGA UNIKE (F)

Nesër fillon stinori pranveror në Ligën Unike (F)

Liga Unike

Nesër fillon stinori pranveror në Ligën Unike (F)

25/01/22 @ 17:11

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën Unike (VIII)

Liga Unike

TOP 5-shja e javës në Ligën Unike (VIII)

25/01/22 @ 15:25

FBK

Final 8 Kosova, FBK njofton për konferencën për shtyp

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/Kupa e Kosovës

Final 8 Kosova, FBK njofton për konferencën për shtyp

25/01/22 @ 14:54

LIGA UNIKE

Liga Unike, xhiroja e nëntë luhet këtë mesjavë

Liga Unike

Liga Unike, xhiroja e nëntë luhet këtë mesjavë

25/01/22 @ 14:36

DAMIR MULAOMEROVIC

Ish përzgjedhësi i Kosovës emërohet përzgjedhës i Kroacisë

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Transfere

Ish përzgjedhësi i Kosovës emërohet përzgjedhës i Kroacisë

25/01/22 @ 11:25

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Ligën e Parë (X)

FBK Liga e Parë

TOP 5-shja e javës në Ligën e Parë (X)

24/01/22 @ 20:00

VRESHTARËT

DeShawn Wilson Jr. shtesa e radhës te Rahoveci

Liga Unike/FBK Superliga/International/Transfere

DeShawn Wilson Jr. shtesa e radhës te Rahoveci

24/01/22 @ 16:00

FBK

Final 8 Kosova, FBK njofton për konferencën për shtyp

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/Kupa e Kosovës

Final 8 Kosova, FBK njofton për konferencën për shtyp

25/01/22 @ 14:54

DAMIR MULAOMEROVIC

Ish përzgjedhësi i Kosovës emërohet përzgjedhës i Kroacisë

FBK Superliga/Përfaqësuesja/Transfere

Ish përzgjedhësi i Kosovës emërohet përzgjedhës i Kroacisë

25/01/22 @ 11:25

VRESHTARËT

DeShawn Wilson Jr. shtesa e radhës te Rahoveci

Liga Unike/FBK Superliga/International/Transfere

DeShawn Wilson Jr. shtesa e radhës te Rahoveci

24/01/22 @ 16:00

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVII)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVII)

24/01/22 @ 15:10

KUPA 2022

FBK zyrtarizon Final 8 në Pejë

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

FBK zyrtarizon Final 8 në Pejë

24/01/22 @ 12:11

ANDIN RASHICA

Armët e Prishtinës që sollën fitoren

FBK Superliga

Armët e Prishtinës që sollën fitoren

23/01/22 @ 22:21

BRANIMIR PAVIC

Pavic thekson problemet që çuan te humbja

FBK Superliga

Pavic thekson problemet që çuan te humbja

23/01/22 @ 22:05

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Bashkimi - Prishtina

FBK Superliga

Highlights: Bashkimi - Prishtina

23/01/22 @ 20:52

BASHKIMI - PRISHTINA

Çereku i katërt vendimtar në derbin Bashkimi-Prishtina

FBK Superliga

Çereku i katërt vendimtar në derbin Bashkimi-Prishtina

23/01/22 @ 18:49

BASHKIMI - PRISHTINA

Ç3: Vazhdon epërsia e njëjtë, gjithçka caktohet në çerekun e fundit

FBK Superliga

Ç3: Vazhdon epërsia e njëjtë, gjithçka caktohet në çerekun e fundit

23/01/22 @ 18:15


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga