Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PEJA

Ndërpritet ndeshja, Peja shkon në zhveshtore

Ndërpritet ndeshja, Peja shkon në zhveshtore


12 May, 2022 @22:50

Gjyqtari kryesor i ndeshjes Xhelal Mumini, ka ndërprerë ndeshjen Trepça - Peja, dhe pritet të lirohet një pjesë e sallës nga tifozët.

Ndërkohë Peja ka shkuar në zhveshtore, por pritet të rikthehet përsëri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga