Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç4: VËLLAZNIMI - RAHOVECI

Ndeshja shkon në vazhdime

Ndeshja shkon në vazhdime


18 September, 2022 @21:02

Rikthim i madh i Rahovecit në cerek të fundit të ndeshjes në Shani Nushi, për të ndalë Vëllaznimin në 9 pikë, ndërsa vreshtarët me 15 të shënuara barazuan rezultatin e përgjithshëm të ndeshjes në 77-77.

Dueli tashmë shkon në vazhdime, edhe pesë minuta shtesë për të gjetur fituesin e ndeshjes së fundit të xhiros së dytë të Superligës.

Më efikasi te Vëllaznimi është Willy Brown me 18 pikë, ndërsa te Rahoveci po dallohet Jahii Carson me 21 të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga