Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: YLLI - BASHKIMI

Në luftë për secilin top, çereku i fundit pritet të sjellë dramë

Në luftë për secilin top, çereku i fundit pritet të sjellë dramë


11 February, 2022 @21:28

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes Ylli-Bashkimi, i vlefshëm për të siguruar biletën për finale të Kupës së Kosovës.

Basketbollistët e të dyja palëve po luftojnë mjaft për të arritur finalen, ndërsa Ylli ka kaluar tash në avantazh ndaj Bashkimit pasi që ka fituar çerekun e tretë 25-21 për të bërë rezultatin e përgjithshëm të ndeshjes 10-minuta para fundit të lojës, 62-60.

Rapotri i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës