Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: RAHOVECI - TREPÇA

Në pushim, me epërsi të Rahovecit

Në pushim, me epërsi të Rahovecit


6 March, 2022 @19:46

Edhe pse pak, Rahoveci ka shtuar epërsinë në krahasim me çerekun e parë të lojës ndaj Trepçës, kur ekipet shkuan në pushim të pjesëlojëve.

Çerekun e dytë Rahoveci e mbylli me 21-19 për të shkuar në pushim me 43-39 ndaj mitrovicasve.

Më efikasi te vreshtarët është Fisnik Rugova me 14 pikë të shënuara, që shpërtheu në këtë çereklojë.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga