Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PRISHTINA - PRIZRENI

Ngushtohet epërsia, përfundon pjesa e parë

Ngushtohet epërsia, përfundon pjesa e parë


1 May, 2022 @17:52

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Prishtinës dhe Prizrenit.

Rezultati aktual është 55-52 për Prishtinën.

Në këtë çerek Prizreni duke shënuar 10 pikë më shumë se kundërshtari (21-31) e ngushtoi epërsinë prej 13 pikëve që e kishte Prishtina nga çereku i parë.

Meriton Ismaili aktualisht po luan me 19 pikë, derisa ka shënuar 5 herë nga vija e treshit. Në anën tjetër te Prizreni më i miri është Darrell Davis me 18 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga