Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - PRIZRENI

Nichols me 16p dhe Berisha me 15p, mbyllet pjesa e parë

Nichols me 16p dhe Berisha me 15p, mbyllet pjesa e parë


7 October, 2021 @17:55

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Peja - Prizreni.

Pas epërsië 9 pikëshe të Pejës, prizrenasit e kthyen epërsinë në favor të tyre dhe e përfunduan pjesën e parë me rezultat 43-49.

Ty Nichols me 16 pikë dhe Courtney Fells me 11 pikë janë dy basketbollist me pikë dyshifrore te Prizreni, kurse te Peja Dardan Berisha është më i dalluari me 15 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga