Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

C3: NORVEGJIA-KOSOVA

Norvegjia dënon, thellon epërsinë

Norvegjia dënon, thellon epërsinë


25 November, 2021 @20:30

Lojën jo të mirë të Kosovës në çerek të tretë Norvegjia e ka dënuar mirë e mirë, duke e marrë këtë 10-minutësh të lojës me 27-19 për të thelluar epërsinë 69-52 para çerekut të fundit.

Chris Ebou Ndow me 17 pikë mbetet më efikasi në ndeshje.

Raporti i plotë, pas përfundimit të lojës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga