Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA e KOSOVËS

Orari i ndeshjeve të Kupës së Kosovës

Orari i ndeshjeve të Kupës së Kosovës


29 November, 2021 @15:48

Pas tërheqjes së shortit për rrethin e dytë të Kupës së Kosovës, FFK ka bërë të ditur edhe orarin e ndeshjeve për të gjitha duelet që do të zhvillohen në mesjavë.

Kështu, të mërkurën më 1 dhjetor do të luhen 12 ndeshje, ndërsa 4 të tjera të enjten.

E mërkurë, 01.12 2021

Ramiz Sadiku – Vushtrria
Feronikeli – Fushë Kosova
A&N – Gjilani
Drenica – Vllaznia P
Besa – Prishtina
Malisheva – Istogu
Flamurtari – Ferizaj
Ulpiana – Vëllaznimi
Rahoveci – Ballkani
Trepça’89 – 2 Korriku
Llapi – Kika
Prizreni – Onix

E enjte, 02.12.2021
Drita – Drenasi
Liria – Dukagjini
Arbëria – Vitia
KEK-u – Trepça

Të gjitha ndeshjet nisin në ora 12:30.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga