Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL: KBF PRISHTINA - KBF BASHKIMI

P1: Dallim 7-pikësh në finalen e vajzave

Design: TOPSPORTI

P1: Dallim 7-pikësh në finalen e vajzave


13 February, 2022 @15:47

Ka përfunduar pjesa e parë në finalen e vajzave mes Prishtinës dhe Bashkimit.

Pas 20 minutave lojë, vajzat prishtinase kanë epërsi 31-24.

Sarah Mgbeike me 11 pikë e 11 kërcime po shkëlqen te Prishtina, e te Bashkimi deri tash më së shumti pikë ka Hill Shakyla Denise, gjithsej 7.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës