Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

5-SHET STARTUESE

Peja-Bashkimi, 5-shet startuese

Peja-Bashkimi, 5-shet startuese


23 November, 2022 @20:11

Pas pak nis ndeshja Peja-Bashkimi, në kuadër të BIBL. Pesëshet startuese janë këto:

PEJA: Isiah Umipig, Rodney Purvis, Jalen Tate, Alban Veseli, Brad Waldow.

BASHKIMI: Altin Morina, Curtis Jones, Daniel Lekndreaj, Fahro Alihodzic, Dajuan Graf.

SHIKOJE NDESHJEN DIREKT KËTU


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League