Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: VËLLAZNIMI-PEJA

Peja bën dallim 13 pikësh pas 10 minutave të para

Peja bën dallim 13 pikësh pas 10 minutave të para


2 October, 2022 @17:23

Peja ka dominuar ndaj Vëllaznimit në gjysmën e dytë të periudhës së parë të ndeshjes për të mbyllur çerekun e parë të lojës, 15-28 në të mirë të tyre.

Më efikasi te Peja për momentin është Rodney Purvis me 8 pikë, ndërsa te Vëllaznimi Damonte Dodd me 5 pikë është më efikasi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga