Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PEJA - TREPÇA

Peja me epërsi dyshifrore

Peja me epërsi dyshifrore


15 May, 2022 @17:18

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen në mes të Pejës dhe Trepçë

Rezultati aktual është 23-12 për Pejën.

Peja në këtë çerek ka shënuar 5 herë nga vija e treshit.

Më i miri deri më tani te Peja është Darius Washington, kurse te Trepça Rodney Purvis me 11 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga