Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Drita - Trepça

Pesëshet e para: Drita - Trepça


22 January, 2022 @18:56

Publikohen pesëshet e para të Dritës dhe Trepçës.

DRITA: Qëndrim Demi, Isaiah Johnson, Laurant Ibrahimi, Nart Llapashtica, Enis Morina

TREPÇA: Amin Hot, Corban Collins, Drilon Hajrizi, Samir Zekiqi, Andrew Gordon


FBK

Ndeshjet e basketbollit, pa shikues deri më 4 shkurt

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

Ndeshjet e basketbollit, pa shikues deri më 4 shkurt

22/01/22 @ 12:07

MH PRISHTINA - ISTOGU

Istogu fiton ngushtë MH Prishtinën

FBK Liga e Parë

Istogu fiton ngushtë MH Prishtinën

21/01/22 @ 20:41

NEW BASKET - VËLLAZNIMI

New Basket-Vëllaznimi, fituesi caktohet pas 2 vazhdimeve

FBK Liga e Parë

New Basket-Vëllaznimi, fituesi caktohet pas 2 vazhdimeve

21/01/22 @ 19:25

PRISHTINA E RE - AS PRISHTINA

Haxhosaj e Polloshka s’mëshirojnë ndaj ish-skuadrës

FBK Liga e Parë

Haxhosaj e Polloshka s’mëshirojnë ndaj ish-skuadrës

21/01/22 @ 18:56

DUELET DHE ORARI I NDESHJEVE

Pa derbi, favoritet presin fitore

FBK Liga e Femrave

Pa derbi, favoritet presin fitore

21/01/22 @ 13:59

FBK

Ndeshjet e basketbollit, pa shikues deri më 4 shkurt

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

Ndeshjet e basketbollit, pa shikues deri më 4 shkurt

22/01/22 @ 12:07

DUELET E XHIROS DHE ORARI

Trepça don fitoren e parë të vitit, derbi në Prizren

FBK Superliga

Trepça don fitoren e parë të vitit, derbi në Prizren

21/01/22 @ 14:56

FINAL 8

Final 8 mbahet në Karagaç!

FBK Superliga/Kupa e Kosovës

Final 8 mbahet në Karagaç!

20/01/22 @ 16:10

BASHKIMI

Me mesatare 20 PPN, ky është përforcimi i ri i Bashkimit

FBK Superliga/Transfere

Me mesatare 20 PPN, ky është përforcimi i ri i Bashkimit

19/01/22 @ 20:28

LATINO-AMERIKANI TE PEJA

Peja gjen zëvendësim për Ilterin, zyrtarizon përforcimin e ri

Liga Unike/FBK Superliga/Transfere

Peja gjen zëvendësim për Ilterin, zyrtarizon përforcimin e ri

19/01/22 @ 15:26

INTERNATIONAL

Ish-trajneri i Trepçës dhe Rahovecit, shkarkohet për 15 ditë

FBK Superliga/International

Ish-trajneri i Trepçës dhe Rahovecit, shkarkohet për 15 ditë

19/01/22 @ 12:17

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVI)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (XVI)

18/01/22 @ 10:44

MVP @ GAMEWEEK 16

Stephen Maxwell, MVP i xhiros XVI

FBK Superliga

Stephen Maxwell, MVP i xhiros XVI

17/01/22 @ 16:36

ARBNOR RIFATI

Loja jonë më e disiplinuar

FBK Superliga

Loja jonë më e disiplinuar

17/01/22 @ 02:17

BRAHIM VESELI

Do të rikthehemi

FBK Superliga

Do të rikthehemi

17/01/22 @ 02:03


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga