Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Bashkimi

Pesëshet e para: Peja - Bashkimi


27 April, 2022 @20:25

Publikohen pesëshet e para në ndeshjen e parë serisë çerekfinale në mes të Pejës dhe Bashkimit.

PEJA: Darisu Washinton, Courtney Fells, Dardan Berisha, Daniel Lekndreaj, Calvin Godfray.

BASHKIMI: Julien Lewis, Valon Bunjaku, Corey Ross, Alban Veseli, John Floreveus.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga