Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ponte Prizreni - Peja

Pesëshet e para: Ponte Prizreni - Peja


4 May, 2021 @16:49

Ndeshja e pestë dhe e fundit e serisë gjysmëfinale të Play Off-it, që do ta përcaktojë skuadrën finaliste mes Ponte Prizrenit dhe Pejës.

Ndeshja fillon nga ora 17:00 në palestrën “Sezai Surroi” në Prizren.

Ponte Prizreni: Divine Myles, Arti Hajdari, Kwame Vaughn, Josh Martin, Urim Zenelaj

Peja: AJ Walton, Dardan Berisha, Rron Grapci, Laron Dandy, Brandon Walters


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga