Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Trepça

Pesëshet e para: Prizreni-16 - Trepça


5 September, 2021 @16:45

Prizreni-16 dhe Trepça do të takohen në finalen e Superkupës së Kosovës nga ora 17:00.

Janë caktuar pesëshet e para të dyja skuadrave.

PRIZRENI: Ivan Koljevic, Arti Hajdari, Courtney Fells, Urim Zenelaj, Isaiah Johnson

TREPÇA: Amin Hot, Drilon Hajrizi, Samir Zekiqi, Andrew Gordon, Taurus Ramon Cockfield Jr.


SUPERKUPA

Sot finlaja e Superkupës, Prizreni-16 - Trepça

Superkupa e Kosovës

Sot finlaja e Superkupës, Prizreni-16 - Trepça

05/09/21 @ 08:45

VENDOSET DATA

Superliga nis më 15 shtator

FBK Superliga

Superliga nis më 15 shtator

04/09/21 @ 17:26

DURRËS

Teuta vazhdon me Pelissierin në ekip

Liga Unike/Shqipëria/Liga tjera/Transfere

Teuta vazhdon me Pelissierin në ekip

04/09/21 @ 17:12

TIRANË

FSHB zgjedh kryetarin për mandat 4-vjeçar

Liga Unike/Shqipëria/Liga tjera

FSHB zgjedh kryetarin për mandat 4-vjeçar

04/09/21 @ 15:41

TREPÇA

Pritja gati një dekadëshe për trofe!

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Pritja gati një dekadëshe për trofe!

04/09/21 @ 10:41

PRIZRENI

Arritja historike që kërkon të përfundojë me trofe

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Arritja historike që kërkon të përfundojë me trofe

04/09/21 @ 09:49

SUPERKUPA

Sot finlaja e Superkupës, Prizreni-16 - Trepça

Superkupa e Kosovës

Sot finlaja e Superkupës, Prizreni-16 - Trepça

05/09/21 @ 08:45

TREPÇA

Pritja gati një dekadëshe për trofe!

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Pritja gati një dekadëshe për trofe!

04/09/21 @ 10:41

PRIZRENI

Arritja historike që kërkon të përfundojë me trofe

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Arritja historike që kërkon të përfundojë me trofe

04/09/21 @ 09:49

LUBOMIR MINCHEV

Nesër përgatitemi për finale

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Nesër përgatitemi për finale

03/09/21 @ 23:22

ADIS BECIRAGIC

Mos shënimet nga pozitat e hapura, ndikuan

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Mos shënimet nga pozitat e hapura, ndikuan

03/09/21 @ 23:01

ARBNOR RIFATI

Rifati tregon ku u bë dallimi dhe synimet e KB Prizreni

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Rifati tregon ku u bë dallimi dhe synimet e KB Prizreni

03/09/21 @ 22:18

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Trepça - Ylli

Superkupa e Kosovës

Highlights nga ndeshja Trepça - Ylli

03/09/21 @ 22:12

SEMSETTIN BAS

Baş tregon çka ndikoi te humbja e Pejës

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Baş tregon çka ndikoi te humbja e Pejës

03/09/21 @ 22:05

TREPÇA 81-69 YLLI

Start i fuqishëm për të eliminuar kampionin dhe arritur finalen

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Start i fuqishëm për të eliminuar kampionin dhe arritur finalen

03/09/21 @ 20:58

SUPERKUPA

Ç3: Trepça afër finales

Superkupa e Kosovës

Ç3: Trepça afër finales

03/09/21 @ 20:24


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës