Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TIRANË

FSHB zgjedh kryetarin për mandat 4-vjeçar

Pamje nga Asambleja e sotme e FSHB-së/ Foto: FSHB/fb

FSHB zgjedh kryetarin për mandat 4-vjeçar


4 September, 2021 @15:41

Federata Shqiptare e Basketbollit ka zgjedhur kryetarin e saj aktual, Avni Ponari, edhe për 4 vite tjera udhëheqje të shtëpisë basketbollistike shqiptare.

Sot u mbajt Asambleja Zgjedhore e Federatës Shqiptare të Basktbollit, ku u konfirmua presidenca edhe për mandatin e ardhshëm t’i takojë Ponarit.

Ndër të tjera, Ponari ka thënë se besimi i dhënë ndaj tij do të shpërblehet me punë dhe angazhim maksimal sa i përket basketbollit shqiptar.

“Prioritetet tona janë zhvillimi i basketbollit, përafrimi i tij me basketbollin modern dhe rritja e konkurrencës në të gjitha disiplinat basketbollistike. Puna e përbashkët në shërbim të misionit dhe ambicieve, duhet të na udhëheq të gjithëve,” është thënë aty, ka shkruar FSHB në llogarinë e saj të Facebookut.

 


TREPÇA

Pritja gati një dekadëshe për trofe!

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Pritja gati një dekadëshe për trofe!

04/09/21 @ 10:41

PRIZRENI

Arritja historike që kërkon të përfundojë me trofe

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Arritja historike që kërkon të përfundojë me trofe

04/09/21 @ 09:49

LOS ANGELES LAKERS

Edhe Jordan te Lakers

NBA

Edhe Jordan te Lakers

04/09/21 @ 09:16

LUBOMIR MINCHEV

Nesër përgatitemi për finale

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Nesër përgatitemi për finale

03/09/21 @ 23:22

ADIS BECIRAGIC

Mos shënimet nga pozitat e hapura, ndikuan

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Mos shënimet nga pozitat e hapura, ndikuan

03/09/21 @ 23:01

ARBNOR RIFATI

Rifati tregon ku u bë dallimi dhe synimet e KB Prizreni

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Rifati tregon ku u bë dallimi dhe synimet e KB Prizreni

03/09/21 @ 22:18

DURRËS

Teuta emëron trajnerin e ri

Liga Unike/International

Teuta emëron trajnerin e ri

23/08/21 @ 21:56

KARAGAÇ

KB Peja, më e ngarkuara në 2021/22

Liga Unike/FBK Superliga/Balkan League

KB Peja, më e ngarkuara në 2021/22

18/08/21 @ 13:16

KARAGAÇ

Bileta vjetore e KB Peja, për Superligë, Ligë Unike e BIBL

Liga Unike/FBK Superliga/Balkan League

Bileta vjetore e KB Peja, për Superligë, Ligë Unike e BIBL

11/08/21 @ 10:42

NË RAHOVEC

Rahoveci nis shitjen e biletave vjetore

Liga Unike/FBK Superliga

Rahoveci nis shitjen e biletave vjetore

10/08/21 @ 11:20

LIGA UNIKE (F)

3 skuadra nga Kosova në Ligën Unike te femrat

Liga Unike

3 skuadra nga Kosova në Ligën Unike te femrat

06/08/21 @ 11:48

VRESHTARËT

Musab Mala zyrtarisht te Rahoveci

Liga Unike/FBK Superliga/Transfere

Musab Mala zyrtarisht te Rahoveci

31/07/21 @ 14:36

SUHAREKË

Edhe një i huaj te Ylli

Liga Unike/FBK Superliga/International/Transfere

Edhe një i huaj te Ylli

30/07/21 @ 15:53

RAHOVEC

Vreshtarët vazhdojnë me Morinën

Liga Unike/FBK Superliga

Vreshtarët vazhdojnë me Morinën

30/07/21 @ 12:40

E KATËRTA

Edhe një skuadër nga Kosova konfirmohet në Ligën Unike

Liga Unike/FBK Superliga

Edhe një skuadër nga Kosova konfirmohet në Ligën Unike

30/07/21 @ 11:33

LIGA UNIKE

Peja konfirmon pjesëmarrjen në Ligën Unike

Liga Unike

Peja konfirmon pjesëmarrjen në Ligën Unike

29/07/21 @ 17:13


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike