Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LOS ANGELES LAKERS

Edhe Jordan te Lakers

Edhe Jordan te Lakers


4 September, 2021 @9:16

Vazhdojn përforcimet te Los Angeles Lakers.

Lakers e shtoi në skuadër qendrën DeAndre Jordan.

Jordan së pari u shkëmbye nga Brooklyn Nets në Detroit Pistons, më pas ai vendosi të bëhet lojtari i lirë dhe nuk i morri 20 milionët e mbetura të kontratës dhe arriti marrëveshje me Lakers.

DeAndre Jordan karrierën e nisi te rivali lokal i Lakersave, Los Angeles Clippers.

Përveç Jordanit, Lakers sivjet i shtoi në skuadër lojtarët si: Russell Westbrook, Carmelo Anthony, Dwight Howard, Rajon Rondo, Malik Monk, Kendrick Nunn.


 
Të gjitha lajmet nga NBA