Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prizreni’16 - Prishtina

Pesëshet e para: Prizreni’16 - Prishtina


4 May, 2022 @20:09

Ndeshja e fundit çerekfinale që e cakton kundërshtarin e Yllit në gjysmëfinale të Play Offit, do të luhet sonte nga ora 20:30 në palestrën “Sezai Surroi” në mes të Prizrenit’16 dhe Prshtinës.

Caktohen pesëshet e para të dyja skuadrave.

PRIZRENI’ 16: Xavier Cannefax, Arti Hajdari, Darrell Davis, Robert McCoy, Urim Zenelaj.

PRISHTINA: Jan Palokaj, Henry Dugat, Meriton Ismaili, Devin Thomas, Jetmir Zeqiri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga