Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAY OUT

Pesëshet e para: Trepça - Istogu

Pesëshet e para: Trepça - Istogu


29 April, 2021 @16:51

Janë caktuar pesëshet e para të ndeshjes së dytë të Play Out-it ndërmjet Trepçës dhe Istogut.

Trepça: Valdrin Haxhiu, Dino Butarac, Burim Zekiqi, Drilon Hajrizi, Stavros Toutzaiarkis

Istogu: Mirlind Zekaj, Shendrit Llapi, Ardit Pepaj, Diamant Shabani, Nderim Januzaj


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga