Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Trepça - Peja

Pesëshet e para: Trepça - Peja


12 May, 2022 @20:17

Publikohen pesëshet e para në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Play Offit në mes të Trepçës dhe Pejës.

TREPÇA: Ty Cockfield, Amin Hot, Rodney Purvis, Drilon Hajrizi, Andrew Gordon.

PEJA: Darius Washington, Dardan Berisha, Courtney Fells, Daniel Lekndreaj, Calvin Godrey.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga