Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Rahoveci

Pesëshet e para: Ylli - Rahoveci


13 October, 2021 @16:48

Caktohen pesëshet e para të Yllit dhe Rahovecit.

YLLI: Kastrati, Morina, Tmusic, Randolph, Benson

RAHOVECI: Yarbrough, Morina, Mala, Rugova, Banyard.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga