Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - PRISHTINA

Pjesa e parë mbyllet me 5 pikë dallim

Pjesa e parë mbyllet me 5 pikë dallim


17 September, 2022 @18:01

Posa ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Prishtina, ndërsa pas periudhës së dytë 14-13 në të mirë të Yllit, Prishtina e ka mbyllë në epërsi pjesën e parë, 35-40.

Më efikasit në ndeshje pas 20 minutave lojë janë Chris Harris dhe Henrik Sirko me nga 10 pikë, ndërsa te Prishtina më së shumti pikë kanë shënuar Jan Palokaj dhe Dustin Thomas, nga 8 secili.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga