Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAY OUT GAME 1 - STARTERS

PlayOUT: Prishtina e Re - Rahoveci, 5-shet e para

PlayOUT: Prishtina e Re - Rahoveci, 5-shet e para


27 April, 2022 @11:55

Pas pak nis ndeshja e parë e PlayOutit që luhet në Prishtinë ndërmjet Prishtinës së Re dhe Rahovecit.

Skuadra e Prishtinës së Re që drejtohet nga dyshja Albert Sylejmani dhe Ibrahim Karabeg, do të ketë përballë Rahovecin e fuqishëm me trajnerin maqedonas Ljupcho Malinkov.

Ndërsa, për pesëshet e para për këtë ndeshje janë përcaktuar të jenë:

PRISHTINA E RE: Don Polloshka, Mërgim Jakupi, Adhurim Aliaj, Art Islamaj, Arbër Sinani.

RAHOVECI: Edmond Kryeziu, TJ Dunans, Musab Mala, Visar Ejupi, Arion Balluku.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga