Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PONTE PRIZRENI - PEJA

Ponte Prizreni me epërsi në çerekun e parë

Ponte Prizreni me epërsi në çerekun e parë


4 May, 2021 @17:17

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes Ponte Prizreni - Peja.

Vendasit gjatë kësaj periudhe kanë krijuar epërsi prej 7 pikëve, me rezultatin 26-19.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga