Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - BALLKANI

Prishtina - Ballkani, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Prishtina - Ballkani, 11-shet startuese


8 October, 2023 @19:25

Ndeshja e fundit e xhiros zhvillohet në “Fadil Vokrri”, ku Prishtina vendase e pret Ballkanin.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 20:00.

11-SHET STARTUESE:

Prishtina: Nika; Islami, Useni, Hyseni, Kryeziu, Krasniqi, Muja, Sinani, Bytyqi, Hamiti, Blesa.

Ballkani: Koliçi; Thaqi, Dellova, Halili, Potoku; Zyba, Kuc, Limaj, Gripshi, Kryeziu, Berisha.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga