Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Prizreni-Peja, 5-shet startuese

Prizreni-Peja, 5-shet startuese


17 September, 2022 @19:09

Pas pak nis ndeshja ndërmjet Ponte Prizrenit dhe Pejës, ndërsa trajnerët e skuadrave për të nisur ndeshjen në Sezai Surroi kanë përcaktuar këto pesëshe startuese.

PRIZRENI: Arnold, Baker, Zenelaj, Ismaili, Koljevic.

PEJA: Waldow, Hajdari, Veseli, Purvis, Umipig.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga