Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PRIZRENI - YLLI

Prizreni përmbys Yllin në çerek të dytë

Foto: FBK

Prizreni përmbys Yllin në çerek të dytë


25 September, 2021 @19:41

Një paraqitje fantastike e dyshes Ty Nichols dhe Arti Hajdari në 10 minutëshin e dytë të ndeshjes ka bërë që Prizreni të mbyll pjesën e parë në epërsi ndaj Yllit, 51-44, pasi që mori çerekun e dytë 27-19.

Më efikasi te Prizreni është pejani Hajdari me 16 pikë aktualisht.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga