Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Rahoveci-Bashkimi, 5-shet e para

Rahoveci-Bashkimi, 5-shet e para


20 November, 2022 @18:50

Dueli i fundi i kësaj fundjave luhet në Mizahir Isma, ndërsa Rahoveci pret Bashkimin. Të dyja skuadrave u duhet fitorja, ndërsa vreshtarëve shumë më shumë sesa mysafirëve nga Prizreni.

Trajnerët e ekipeve përkatëse, Muhamed Thaçi e Audrius Prakuraitis, kanë vendosur për këto pesëshe startuese për këtë ndeshje:

RAHOVECI: Carson, Seeley, Kryeziu, Ejupi, Manderson.

BASHKIMI: Morina, Nixon, Lekndreaj, Alihodzic, Graf.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga