Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: RAHOVECI - BASHKIMI

Rahoveci bindshëm ndaj Bashkimit në 10 minutat e para

Rahoveci bindshëm ndaj Bashkimit në 10 minutat e para


20 November, 2022 @19:23

U mbyll çereku i parë i ndeshjes në Mizahir Isma, ndërsa Rahoveci ka kaluar me mbi 30 pikë të shënuara këtë 10-minutësh ndaj Bashkimit për të mbyllur çerekun 33-21.

Më efikasi te Rahoveci për momentin është ish-lojtari i Bashkimit, Edmond Kryeziu që ka shënuar 11 pikë, 3/3 për tri pikë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga