Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: RAHOVECI - TREPÇA

Rahoveci në epërsi ndaj Trepçës

Rahoveci në epërsi ndaj Trepçës


6 March, 2022 @19:23

Posa ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Rahovecit dhe TrepcësMizahir Isma, ndërsa vendasit kanë mbyllur këtë çerek në epërsi.

Me 7 pikë, më efikasi është Ivan Koljevic, ndërsa Rahoveci me 22-20 në epërsi ndaj mitrovicasve.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga