Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI

Rahoveci përforcohet me Illmen Bajrën

Rahoveci përforcohet me Illmen Bajrën


3 August, 2021 @23:37

Skuadra e Rahovecit, ka arritur marrëveshje me Illmen Bajrën.

Bajra do të jetë ndihmësi i trajnerit Fotis Takianos te vreshtarët për stinorin 2021/22.

Illmen Bajra së fundi ishte ndihmës trajner te skuadra e Prizrenit, derisa gjatë karrierës së tij ka qenë ndihmës trajner edhe te Sigal Prishtina e Përfaqësueses së Kosovës dhe kryetrajner te Bashkimi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga