Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LOS ANGELES LAKERS

Zyrtare: Carmelo Anthony në Lakers

Zyrtare: Carmelo Anthony në Lakers


3 August, 2021 @21:46

Ylli veteran Carmelo Anthony, u transferuar te Los Angeles Lakers.

Anthony arriti marrëveshje 1 vjeçare me Lakers dhe do ta kërkojë titullin që i mungon në karrierën e tij.

Los Angeles Lakers tani në skuadër i ka yjet si LeBron James, Anthony Davis, Russell Westbrook e Carmelo Anthony.


 
Të gjitha lajmet nga NBA