Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: RAHOVECI - BASHKIMI

Rahoveci shton avantazhin

Rahoveci shton avantazhin


20 November, 2022 @20:35

Bashkimi nuk ka arritur të ulë epërsinë e Rahovecit as në çerekun e tretë të ndeshjes, ku ka pësuar 27-25, ndërsa vreshtarët tashmë pa hyrë në çerekun e fundit të ndeshjes, ka avantazh prej 14 pikësh para se të nis 10 minutëshi i fundit i ndeshjes, 76-62.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga