Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Rahoveci-Ylli, 5-shet e para

Rahoveci-Ylli, 5-shet e para


10 September, 2022 @16:56

Dueli i parë i stinorit nis pas pak, ndërsa trajnerët e skuadrave përkatëse kanë vendosur që të nisin ndeshjen me këta lojtarë:

RAHOVECI:

Devon Johnson, Jahii Carson, Chris Seeley, Musab Mala, Bardh Rexha.

YLLI:

Malcolm Armstead, Valon Bunjaku, Chris Harris, Bashir Ahmed, Henrik Sirko.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga