Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PRISHTINA - RAHOVECI

Rahoveci zbut epërsinë e Prishtinës

Rahoveci zbut epërsinë e Prishtinës


5 December, 2022 @19:43

Ka përfunduar edhe çereku i dytë i ndeshjes Prishtina - Rahoveci, ndërsa vreshtarët kanë qenë për një kosh më të mirë se vendasit në këtë periudhë loje, 21-23, për të shkuar në pushim me epërsi 10-pikëshe për Prishtinën, 46-36.

Koshashënuesi më i mirë në ndeshje deri tash është Dardan Berisha me 16 pikë, duke shënuar 14 në çerek të parë, ndërsa te Rahoveci po dallohet Isaiah Manderson, me 15 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga