Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRISHTINA E RE - RAHOVECI

Rezultati i ngushtë në ndeshjen Prishtina e Re - Rahoveci

Rezultati i ngushtë në ndeshjen Prishtina e Re - Rahoveci


27 April, 2022 @13:15

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen e parë të Play Outit në mes të Prishtinës së Re dhe Rahovecit.

Prishtina e Re e ngushtoi epërsinë e Rahoveci në 1 pikë 70-71.

Edmond Kryeziu me 19 pikë është më i dalluari deri më tani te Rahoveci, kurse te Prishtina e Re Mërgim Jakupi me 17 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga