Të gjitha lajmet

TRANSFER

Rriten apetitet te Trepça, transferohet qendra greke

Rriten apetitet te Trepça, transferohet qendra greke


16 January, 2021 @20:53

Pas fitores së parë në gjysmën e dytë të kampionatit që u arrit sot ndaj Bashkimit, apetitet te skuadra e fundit e Superligës, Trepca, janë rritur akoma më shumë.

Xehetarët menjëherë pas ndeshjes kanë zyrtarizuar edhe përforcimin më të ri, qendrën 210 centimetërshe nga Greqia, Stavros Toutziarakis.

Toutziarakis vjen nga kampionati elit grek, përkatësisht nga skuadra Ionikos Nikaias. Ai gjithashtu ka pasur karrierë edhe në skuadrat nga shtetet si Hungaria dhe Suedia.


COPPA ITALIA

Çerekfinalja e Coppa Italia, Vedat Muriqi startues

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Çerekfinalja e Coppa Italia, Vedat Muriqi startues

27/01/21 @ 17:02

PEJA - BASHKIMI

Pesë lojtarë me pikë dyshifrore, Peja bindëse ndaj Bashkimit

FBK Superliga

Pesë lojtarë me pikë dyshifrore, Peja bindëse ndaj Bashkimit

27/01/21 @ 16:36

KLINË

6 përforcime për Dukagjinin para pjesës pranverore

FFK Liga e parë/Transfere

6 përforcime për Dukagjinin para pjesës pranverore

27/01/21 @ 16:32

Ç3: PEJA-BASHKIMI

Thellohet epërsia në Karagaç

FBK Superliga

Thellohet epërsia në Karagaç

27/01/21 @ 16:14

PP: PEJA - BASHKIMI

Peja në epërsi të thellë ndaj Bashkimit

FBK Superliga

Peja në epërsi të thellë ndaj Bashkimit

27/01/21 @ 15:41

PREMIER LEAGUE

Leicester City pas James Tarkowski

Premier League/Transfere

Leicester City pas James Tarkowski

27/01/21 @ 15:20

KAMPIONJA E SHQIPËRISË

Tirana zytarizon Orges Shehin si trajner të ri

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Tirana zytarizon Orges Shehin si trajner të ri

27/01/21 @ 13:57

NË KOSOVË

Nisin testimet dhe matjet për basketbollistët

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

Nisin testimet dhe matjet për basketbollistët

27/01/21 @ 13:41

NORVEGJEZI

Odegaard prezantohet te Arsenali

Premier League/La Liga/Transfere

Odegaard prezantohet te Arsenali

27/01/21 @ 12:52

KUPA E KOSOVËS

Nesër gjysmëfinalet në Kupën e Kosovës te femrat

FBK Liga e Femrave

Nesër gjysmëfinalet në Kupën e Kosovës te femrat

27/01/21 @ 10:21


Të gjitha lajmet nga