Të gjitha lajmet

MITCHELL / GOBERT

Shërohen dy lojtarët e Utah Jazzit

Shërohen dy lojtarët e Utah Jazzit

27 March, 2020 @22:11

Dy yjet e skuadrës Utah Jazz, Donovan Mitchell dhe Rudy Gobert, që ishin të sëmuar nga coronavirusi, janë shëruar plotësisht.

Lajmin e bëri të ditur NBA në web faqen e saj, derisa edhe Mitchell e postoi gëzimin e tij në llogarin personale në Twitter.

Në NBA deri më tani ishin infektuar 14 lojtarë nga coronavirusi.

BUNDESLIGA

Bayerni drejt titullit, siguron Ligën e Kampionëve

FOTO / Bayern Munchen

13 June, 2020 @21:21

4 minuta para përfundimit të ndeshjes ndaj Borussia Monchengladbachut, erdhi fitorja e Bayern Munichut. Bayerni e mposhti kundërshtarin me rezultat…

LLAPI - DRENICA

Drenica në hapat e shpëtimit

FOTO / Llapi

13 June, 2020 @19:32

Skuadra e trajnerit Gani Sejdiu, Drenica, ka arritur ta mposht Llapin në Podujevë me rezultat 0-2. Kjo ishte një fitore…

VUSHTRRIA - PRISHTINA

Oto John bën Prishtinën lidere

FOTO / Prishtina fc

13 June, 2020 @19:28

Me dy golat e nigerianit, Oto John, Prishtina duke e mposhtur Vushtrrinën me rezultat 0-2, përkohësisht ngritet në krye të…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Prishtina

13 June, 2020 @16:56

Janë caktuar formacionet zyrtare të Vushtrrisë dhe Prishtinës. VUSHTRRIA: Marly Prince, Chinonso, Halimi, Dervishaj, Istrefi, Azemi, Sie, Zabërgja, Okonwo, Ahmeti,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Drenica

13 June, 2020 @16:52

Janë caktuar formacionet zyrtare të Llapit dhe Drenicës. LLAPI: Nava, Kadriu, Hoti, Emini, Selmani, Shabani, Ramadani, Zhdrella, Veliu, Hajdini, Raboshta. …

Të gjitha lajmet nga