Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF PENZA - KBF BASHKIMI

Sonte caktohet finalistja e dytë në Ligën e Femrave

Sonte caktohet finalistja e dytë në Ligën e Femrave


6 April, 2022 @13:28

Ndeshja e tretë gjysmëfinale të Play Offit në Ligën e Femrave, do të zhvillohet sonte nga ora 20:30 në mes të KBF Penzës dhe KBF Bashkimit në “Karagaç”.

Ndeshjen e parë e kishte fituar KBF Bashkimi në Pejë me rezultat 61-76, kurse serinë e barazoi Penza pas fitores me rezultat 68-82.

SKEMA E PLAY OFFIT

Sonte nga ora 20:30 do të luhet ndeshja e tretë dhe e fundit e serisë gjysmëfinale dhe do të caktohet kundërshtarja e Prishtinës në finale.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave