Të gjitha lajmet

PRIZRENI - YLLI

Sot Prizreni-Ylli, pritet debutimi i Kastratit e Morinës

Sot Prizreni-Ylli, pritet debutimi i Kastratit e Morinës


17 January, 2021 @10:36

Ndeshja e dytë e ditës së sotme do të luhet në mes të Prizrenit dhe Yllit nga ora 17:00.

Prizreni gjatë afatit kalimtar e shtoi në skuadër Divine Mylesin, kurse Ylli u forcua me Erjon Kastratin, Gëzim Morinën e Elyjah Clark.

Të dyja skuadrat e mposhtën njëra tjetrën nga një herë gjatë këtij sezoni.

TABELA AKTULE

Prizreni me 10 fitore e 4 humbje gjendet në pozitën e katërt, kurse Ylli me 8 fitore e 6 humbje gjendet në pozitën e katërt në Superligë.


CORONAVIRUS

COVID-19 prek edhe dy nga lojtarët e PSG-së

Ligue 1

COVID-19 prek edhe dy nga lojtarët e PSG-së

29/01/21 @ 23:14

SERGIO RAMOS

S’ka marrëveshje, Ramos distancohet nga Reali

La Liga

S’ka marrëveshje, Ramos distancohet nga Reali

29/01/21 @ 23:10

HAMMERS

West Ham prezanton Jesse Lingardin

Premier League/Transfere

West Ham prezanton Jesse Lingardin

29/01/21 @ 22:56

EGYPT 2021

Finalja skandinave në Kupën Botrore në hendboll

FHK Superliga

Finalja skandinave në Kupën Botrore në hendboll

29/01/21 @ 22:51

EGYPT 2021

Suedia në finale

FHK Superliga

Suedia në finale

29/01/21 @ 22:45

MH PRISHTINA - NEW BASKET

Aaron Njike shkëlqen në debutim, New Basket nis me fitore

FBK Liga e Parë

Aaron Njike shkëlqen në debutim, New Basket nis me fitore

29/01/21 @ 22:31

RIKTHIMI

Arian Çallakaj rikthehet te Rahoveci

FBK Superliga/Transfere

Arian Çallakaj rikthehet te Rahoveci

29/01/21 @ 22:18

PËRGATITJE

FBK kryen testimin dhe matjen e basketbollistëve

FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

FBK kryen testimin dhe matjen e basketbollistëve

29/01/21 @ 22:00

MEGASPORTS - LIPJANI

Jon Pirana me double-double, Megasport fiton në vazhdime

FBK Liga e Parë

Jon Pirana me double-double, Megasport fiton në vazhdime

29/01/21 @ 21:57

NUK REALIZOHET

Dështon shkëmbimi Dzeko-Sanchez

Serie A

Dështon shkëmbimi Dzeko-Sanchez

29/01/21 @ 21:00


Të gjitha lajmet nga