Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Superderbi në Superkupë

Superderbi në Superkupë


1 September, 2021 @11:07

Përveç ndeshjes Prizreni 16 - Drita, sonte do të luhet edhe superderbi në mes të Pejës dhe Sigal Prishtinës.

Peja e riktheu trajnerin turk Semsetin Bas, lojtarët Arian Qallaku, Sami Hajzeri dhe Henrik Sirko, kruse e shtoi në skuadër lojtarët: Mirlind Zekaj, Danile Lekndreaj, Erdem Ilter e Matt Neufeld.

Në anën tjëtër Prishtina e transferoi trajnerin Ante Nazor dhe lojtarët: Wendell Mitchell, Nicholas Tomsick, Arbër Berisha, Burim Maraj, Lejson Zeqiri dhe Jetmir Zeqiri.

Ndeshja fillon nga ora 19:00.


SUPERKUPA

Superkupa fillon sot me ndeshjen Prizreni 16 - Drita

Superkupa e Kosovës

Superkupa fillon sot me ndeshjen Prizreni 16 - Drita

01/09/21 @ 08:53

NË KRYEQYTET

Prishtina emëron kapitenin e ri të ekipit

FBK Superliga

Prishtina emëron kapitenin e ri të ekipit

31/08/21 @ 23:19

PEJA

Peja me trajner turk në Akademi

FBK Superliga

Peja me trajner turk në Akademi

31/08/21 @ 20:10

PRISHTINA

Prishtina prezanton trajnerin Ante Nazor

FBK Superliga/Transfere

Prishtina prezanton trajnerin Ante Nazor

31/08/21 @ 20:01

BASHKIMI

Bashkimi përforcon trapezin

FBK Superliga/Transfere

Bashkimi përforcon trapezin

31/08/21 @ 16:44

SUPERKUPA

Peja-Prishtina në çerekfinale, shorti i Superkupës deri në finale

Superkupa e Kosovës

Peja-Prishtina në çerekfinale, shorti i Superkupës deri në finale

30/08/21 @ 16:53

PRISHTINA

Wendell premton përkushtim te Prishtina

FBK Superliga

Wendell premton përkushtim te Prishtina

29/08/21 @ 14:24

SUPERKUPA

Superkupa fillon sot me ndeshjen Prizreni 16 - Drita

Superkupa e Kosovës

Superkupa fillon sot me ndeshjen Prizreni 16 - Drita

01/09/21 @ 08:53

SUPERKUPA

Peja-Prishtina në çerekfinale, shorti i Superkupës deri në finale

Superkupa e Kosovës

Peja-Prishtina në çerekfinale, shorti i Superkupës deri në finale

30/08/21 @ 16:53

SUPERKUPA

Caktohet data e Superkupës në basketboll

Superkupa e Kosovës

Caktohet data e Superkupës në basketboll

03/08/21 @ 19:13

NË KRYEQYTET

Prishtina zyrtarizon ish-trajnerin e Cibonës

FBK Superliga/Kupa e Kosovës/Superkupa e Kosovës/International/Transfere

Prishtina zyrtarizon ish-trajnerin e Cibonës

28/06/21 @ 14:58

TELEVIZION

FBK me dy transmetues

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/Superkupa e Kosovës/FBK Superliga U18/Përfaqësuesja

FBK me dy transmetues

26/02/21 @ 15:27

TEAM OF THE MEN'S SUPERCUP FINAL

TOP 5-shja e finales së Superkupës (MESHKUJT)

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

TOP 5-shja e finales së Superkupës (MESHKUJT)

25/10/20 @ 20:41

SUPERKUPA: PRISHTINA - BASHKIMI

Prishtina 100% vendore, fiton Superkupën e Kosovës

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Prishtina 100% vendore, fiton Superkupën e Kosovës

25/10/20 @ 18:54

SUPERKUPA: PRIZRENI - BASHKIMI

Bashkimi fiton derbin lokal, arrin finalen e Superkupës

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Bashkimi fiton derbin lokal, arrin finalen e Superkupës

23/10/20 @ 21:54

RAHOVECI - PRISHTINA

Rahoveci goditet nga ish-lojtarët, Prishtina 100% vendore në finale

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Rahoveci goditet nga ish-lojtarët, Prishtina 100% vendore në finale

23/10/20 @ 19:22

GJYSMEFINALET

Përcaktohen gjysmëfinalet e nesërme të Superkupës

FBK Superliga/Superkupa e Kosovës

Përcaktohen gjysmëfinalet e nesërme të Superkupës

22/10/20 @ 21:38


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës