Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PRIZRENI

Taliaferro me 6 treshe, mbyllet pjesa e parë

Taliaferro me 6 treshe, mbyllet pjesa e parë


28 March, 2021 @19:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Prishtina - Prizreni.

Rezultati aktual është 52-56 për skuadrën prizrenase.

Landon Taliaferro ka shëuar 6 treshe deri më tani dhe është koshashënuesi më i mirë te Prizreni me 18 pikë, kurse te Prishtina Tevin Mack me 20 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga