Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (10)

TOP 5-shja e javës në Superligë (10)


27 November, 2023 @19:25

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 10 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1.Darnell Edge (Trepça)
2.Samuel Sessoms (Vëllaznimi)
3.Grant Lozoya (Bashkimi)
4.Jalen Nesbitt (Ylli)
5.Gëzim Morina (Ylli)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga