Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (11)

TOP 5-shja e javës në Superligë (11)


5 December, 2023 @19:50

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 11 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1.Desi Sills (Prizreni)
2.Dardan Berisha (Prishtina)
3.Justin Davis (Peja)
4.Lis Shoshi (Peja)
5.Jordy Tshimanga (Trepça)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga